Senior Java developer

praca it: etat dla Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: Senior Java developer JAVA programmer programista

Dla naszego Klienta, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy kandydata na stanowisko: Senior Java developer.

Miejsce pracy: Poznań.

Zadania:
- tworzenie aplikacji w języku Java;
- rozwój oraz optymalizacja istniejących aplikacji webowych;
- projektowanie, rozbudowa serwisów webowych oraz implementacja usprawnień.

- Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego, w programowaniu w języku Java (warunek konieczny);
- Znajomość języków programowania Java/ JVM Scala oraz HTML5 (oraz doświadczenie w pracy we frameworkach: JAX-RS, Akka, Lucene/Solr);
- Umiejętność pracy z bazami danych: MySQL (NoSQL, Mongo DB lub Neo4j);
- Mile widziana znajomość technologii takich jak: Apache Tomcat i Apache Hadoop, GIT, Jenkis CI/ Maven Build Tools oraz RabbitMQ;
- Wykształcenie o profilu informatycznym;
- Znajomość metodyki SCRUM;
- Dobra znajomość języka angielskiego;
- Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność, wysoka kultura osobista.

- Praca w organizacji z kapitałem szwajcarskim o wysokiej kulturze;
- Możliwość rozwoju zawodowego i ciekawy zakres zadań;
- Możliwość szkoleń oraz wyjazdów zagranicznych;
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, ubezpieczenie, atrakcyjne wynagrodzenie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-24
Wyświetlona: 5018 razy