Specjalista ds. bezpieczeństwa

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: PKI JEE LAN/WAN

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla naszego klienta, który jest liderem w tworzeniu rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego poszukujemy Specjalisty ds. bezpieczeństwa, który dołączy do grona profesjonalistów pracujących w Warszawie.

Opis stanowiska:
• Projektowanie i wdrażanie systemów opartych o PKI (zabezpieczenia sieci LAN/WAN, zabezpieczanie transmisji w oparciu o PKI, uwierzytelnianie i autoryzacja użytkowników)
• Projektowanie i implementacja mechanizmów zabezpieczeń
• Wykonywanie testów bezpieczeństwa aplikacji i systemów teleinformatycznych
• Wsparcie operacyjne

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Udokumentowane doświadczenie zawodowe powyżej 5 lat
• Doświadczenie na stanowisku programisty JEE wraz z implementacją rozwiązań PKI
• Doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych lub prowadzenia audytu bezpieczeństwa informacji

Mile widziane:
• Doświadczenie w projektowaniu lub implementacji mechanizmów zabezpieczeń
• Praktyka w wykonywaniu testów bezpieczeństwa aplikacji i systemów teleinformatycznych

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-25
Wyświetlona: 5025 razy