Konsultant wdrożeń systemu Financial Management w branży energetycznej

praca it: etat dla ITFS Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: sas energetyka uml bpmn sql

ITFS jest dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi informatyczne na terenie całej Europy. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw komercyjnych oraz pośredniczymy przy tworzeniu zespołów specjalistów IT.
Obecnie dla naszego Klienta, światowego lidera w zakresie analityki i oprogramowania Business Intelligence poszukujemy kandydata na stanowisko:

Poszukujemy najlepszych kandydatów dysponujących wiedzą z zakresu funkcjonowania branży energetycznej w Polsce, zainteresowanych udziałem w procesie wdrażania systemu do planowania operacyjno finansowego. Szukamy osób o wysoko rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych i analitycznych.
Zależy nam na podjęciu współpracy z osobami o dużych ambicjach zawodowych, nastawionymi na rozwój oraz realizację wysoko postawionych celów.
Do aplikowania na stanowisko zapraszamy również Studentów ostatnich lat oraz Absolwentów, którzy dysponują doświadczeniem w branży energetycznej.

Podstawowe informacje:

• Termin rozpoczęcia: 01.06.2013
• Miejsce pracy: Warszawa
• Czas trwania: 1 rok z możliwością przedłużenia
• Wynagrodzenie: 3 000 zł – 8 000 zł (w zależności od doświadczenia)
• Forma zatrudnienia: kontrakt/ umowa zlecenie/ umowa o pracę (do negocjacji)

Obowiązki na stanowisku:

• udział w programie szkoleniowym, mającym na celu zapoznanie z systemem oraz pozyskanie wiedzy merytorycznej z zakresu zadań wykonywanych na stanowisku (analiza wykonalności, budowa modeli operacyjno-finansowych, definiowanie korekt, budowa formularzy i raportów, konfiguracja systemu),
• zbieranie, analiza oraz przekazywanie wymagań do działu technicznego,
• opracowywanie rozwiązań zgodnie z oczekiwaniami klientów,
• udział w projektach wdrożeniowych,
• bezpośredni kontakt z Klientem

Wymagania stawiane przed kandydatem:

• wyższe wykształcenie lub studenci IV i V roku, preferowane kierunki studiów: elektroenergetyka, energetyka cieplna, ekonomia,
• znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem rynku energii w Polsce, w obszarach: generacji konwencjonalnej i OZE, dystrybucji, handlu hurtowego i detalicznego.
• doświadczenie w zakresie realizacji projektów konsultingowych,
• znajomość języka angielskiego,
• zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy i wykorzystywania jej w praktyce,
• wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość języka SQL, notacji UML i BPMN,
• znajomość systemu finansowego (np. systemów Oracle Hyperion),
• doświadczenie w tworzeniu specyfikacji i projektowaniu systemów finansowych,
• doświadczenie we wdrożeniach oprogramowania,
• doświadczenie w branży energetycznej.

Dodatkowe korzyści:

• zatrudnienie w renomowanej i wysoko ocenianej przez pracowników korporacji
• udział w zróżnicowanych projektach wdrożeniowych
• zdobycie szerokiej wiedzy z zakresu wdrożeń systemu Financial Management
• możliwość udziału w kursach i szkolenia podnoszących kwalifikacje
• doskonała szansa na dynamiczny rozwój kariery zawodowej
• przejrzyste warunki współpracy
• stabilne zatrudnienie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-26
Wyświetlona: 5997 razy