Web Designer / Grafik

praca it: etat dla Agencja Interaktywna Migomedia / Warszawa

Tagi: Web designer grafik designer photoshop

Mamy dużo fajnych klientów!
Potrzebna dodatkowa osoba do zespołu :)

Opis stanowiska

  • Tworzenie kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań graficznych.
  • Odpowiedzialność za koncepcję i najwyższy poziom wizualny realizowanych projektów.

Oczekujemy

  • Ciekawego portfolio
  • Poczucia estetyki i precyzji oraz dbałości o szczegóły i detale.
  • Doświadczenia w projektowaniu serwisów internetowych i identyfikacji wizualnej.
  • Kreatywności, samodzielności, sumienności, znajmości trendów i skutecznych rozwiązań.
  • Znajomości zasad użyteczności, UX, UCD oraz umiejętności projektowania makiet.
  • Bardzo dobrej znajomości Illustratora i Photoshopa;
  • mile widziana znajomość Axure.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość dużego rozwoju
  • Kreatywną pracę nad innowacyjnymi projektami dla renomowanych marek.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji interaktywnej.
  • Wyjątkową atmosferę w młodym, ambitnym i wesołym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-30
Wyświetlona: 6075 razy