Unix – Solaris Ekspert

praca it: etat dla Grafton Recruitment Polska / Katowice

Tagi: Unix solaris administrator bazy danych

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o globalnym zasięgu, dostarczającej kompleksowe rozwiązania i usługi IT, poszukujemy osób na stanowisko: Unix – Solaris Ekspert.

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:
- administrowanie, rozwijanie i utrzymanie dużych systemów unixowych
- rozwiązywanie pojawiających się problemów oraz wspieranie użytkowników
- instalacja, konfiguracja i utrzymanie systemów Solaris/SPARC oraz ich infrastruktury
- projektowanie i wdrażanie systemów spełniających potrzeby biznesowe
- budowanie automatów usprawniających pracę
- monitorowanie i strojenie wydajności
- tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
- wykształcenie wyższe z obszaru IT lub pokrewne
- min. 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość systemu Solaris10 (11) i platformy SPARC (mile widziane certyfikaty)
- doświadczenie w instalacji i utrzymaniu dużych, wysokodostępnych serwerów (E15K, E25K, M-series) oraz środowisk wirtualnych (Solaris Containers, T-series, LDOM)
- doświadczenie w pracy z technologiami Sun (Oracle) Cluster, Veritas Cluster
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- znajomość popularnych volume managerów (SVM/SDS, ZFS, VxVM)
- znajomość zagadnień sieciowych i protokołu TCP/IP
- umiejętność pisania skryptów w powłoce UNIX, perl
- wysokie zdolności analityczne

Korzyści:
- praca w dynamicznie rozwijającej się organizacj
- możliwość budowania ścieżki kariery wewnątrz organizacji (awanse pionowe oraz poziome)
- szkolenia: miękkie, techniczne oraz certyfikujące
- bogaty pakiet socjalny: program emerytalny, wczasy pod gruszą, karta fitness, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna
- konkurencyjne wynagrodzenie
- przyjazna atmosfera pracy, dostęp do game room

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-30
Wyświetlona: 7568 razy