Programista PHP

praca it: etat dla GD Profesja /

Tagi: Programista PHP xhtml css JavaScript (Ajax jQuery)

Grupa Doradcza Profesja jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2006 roku. Pomagamy pracodawcom z różnych branż w rekrutacji i selekcji pracowników w kraju i za granicą.
Dla naszego Klienta – sklepu internetowego z siedzibą w Kokotowie (okolice Wieliczki) – poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce Pracy: okolice Wieliczki, Polska
Nr Ref: PHP/W

Opis Stanowiska:
Rozwijanie platform e-commerce
Praca nad aplikacjami CMS, CRM

Wymagania:
Absolwent studiów kierunkowych lub student zaoczny
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Dobra znajomość języka programowania PHP 5.x (programowanie obiektowe)
Znajomość xhtml, css, JavaScript (Ajax, jQuery) oraz relacyjnych baz danych SQL (mySql)
Dobra organizacja pracy własnej, kreatywność, samodzielność w rozwiązywaniu zadań
Komunikatywność i chęć ciągłego poszerzania wiedzy

Oferta:
Pracę w pełnym wymiarze czasu (umowa o pracę)
Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń, podnoszenia kwalifikacji
Niezbędne narzędzia pracy
Pracę w miłej atmosferze w młodym i ambitnym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-08
Wyświetlona: 3602 razy