PHP Magento Developer

praca it: etat dla New-Invest / Warszawa

Tagi: php magento

New-Invest jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w pozyskiwaniu
profesjonalnej kadry z branży IT. Obecnie na terenie Szczecina poszukujemy kandydatów na
stanowisko

Programista PHP Magento

Nasz Klient, firma z branży handlowej istnieje na rynku od ponad 20 lat. W czasie swojej
działalności sukcesywnie rozszerzał swoją działalność i na dzień dzisiejszy jest liderem na
rynku Europy Środkowo-Wschodniej w swojej branży. Dzięki osiąganym wynikom firma
planuje dalszy rozwój z udziałem utalentowanych i wykwalifikowanych pracowników.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
Zatrudniony dołączy do zespołu w Dziale IT i Analiz oraz będzie odpowiedzialny za
tworzenie, rozwój oraz poprawne działanie aplikacji internetowych w oparciu o platformę
Magento (strefa B2B i B2C , sklepy internetowe oraz ich integracja z allegro, udział w innych
projektach e-commerce )

Oferujemy:
· zatrudnienie w rozwojowej firmie o silnej pozycji na rynku międzynarodowym
· elastyczność co do formy współpracy
· udział w wielu ciekawych projektach e-commerce
· możliwości rozwoju zawodowego
· bardzo dobre warunki finansowe
· zatrudnienie na pełen etat w przypadku umowy o pracę/ pracę w wybrane dni tygodnia
przy B2B

Oczekiwania wobec Kandydata:
· 3-letnie doświadczenie w PHP
· 1 rok doświadczenia w pracy z platformą Magento
· Dobra znajomość: PHP, HTML, CSS, JavaScript, DOM, XML
· Podstawowa znajomość SQL (MySQL)
· wykształcenie wyższe informatyczne lub student ostatnich lat studiów
· znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną pracę z dokumentacją
techniczną
· mile widziane:
- certyfikaty Magento Developer
- obsługa Linux, JQuery, Apache
- znajomość API Google Maps, Facebook
- doświadczenie w realizacji projektów e-commerce

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-09
Wyświetlona: 4590 razy