Programista aplikacji internetowych Ruby / PHP - zdalna

praca it: etat dla Somtive sp. z o.o. / Polska

Tagi: Ruby PHP Programista Node js MySQL Redis Facebook API

Jesteśmy młodym zdolnym zespołem tworzącym oprogramowanie social media działające w chmurze. Poszukujemy osoby lubiącej wyzwania do nawiązania stałej współpracy.

Zakres zadań:

  • tworzenie innowacyjnego oprogramowania realizującego połączenia z zewnętrznymi API;
  • implementacja mechanizmu bezpiecznego przechowywania bardzo dużej ilości danych;
  • tworzenie aplikacji obsługującej generowanie danych w czasie rzeczywistym.

Wymagania:

  • znajomość lub chęć nauki Ruby;
  • swobodna praca z bazami danych MySQL;
  • umiejętność stosowania wzorców projektowych;
  • znajomość zagadnień projektowania obiektowego;
  • znajomość systemów kontroli wersji Git lub SVN.

Mile widziana znajomość lub chęć nauki:

  • PHP: Kohana i Zend Framework;
  • Ruby: Ruby on Rails oraz Sinatra;
  • Node.js: Express;
  • HTML5, CSS3, JavaScript / CoffeScript, SASS;
  • Redis, Memcached, MangoDB, HBase;
  • Nginx;
  • API: Facebook Open Graph, Twitter, Flickr, Google, LinkedIn.

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej;
  • kontakt z osobami o ogromnym doświadczeniu w tworzeniu aplikacji internetowych;
  • udział w unikatowym projekcie;
  • możliwość rozwoju poprzez pracę nad globalnymi produktami;
  • miłą atmosferę pracy;
  • stabilną pracę i terminowe wypłaty;
  • umowę o etat / dzieło / fakturę VAT.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-10
Wyświetlona: 5764 razy