Junior Art Production Manager

praca it: etat dla Naima Sp. z o.o. / Łódź

Tagi: grafika manager wizualizacje grafik

Naima sp.z o.o. w Łodzi jest dynamicznie rozwijającą się filią szwajcarskiej firmy Atelier Vert Pomme (www.atelier-vert-pomme.com) działającej w branży wizualizacji graficznych. Podstawą sukcesu naszej firmy jest młody, ambitny i dynamiczny zespół pracowników. W związku z szybkim rozwojem, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Poszukujemy dynamicznych i otwartych osób, które będą odpowiedzialne za:

• Pomoc w koordynacji pracy oraz zarządzaniu zespołem grafików 3D oraz nadzór nad jakością i terminowością wykonania projektów
• Zapewnienie maksymalnego wykorzystania systemów oraz programów graficznych w celu usprawnienia pracy personelu
• Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu procedur
• Przygotowywanie wycen projektów
• Tworzenie estetycznych wizualizacji i animacji.
• Przygotowywanie prezentacji poszczególnych faz projektów dla klientów
• Uczestniczenie w różnorodnych projektach graficznych
• Uczestniczenie w procesie projektowania i w procesie produkcji projektów
• Współpraca z innymi działami firmy w kraju i zagranicą
• Sporządzanie wymaganych raportów
• Dodatkowe zadania zlecone od przełożonego

Wymagania:

• Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku grafik 3D, w tym co najmniej 2 lata na stanowisku kierowniczym
• Wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie i przywódcze
• Znajomość branży multimedialnej
• Bardzo dobra znajomość 3ds Max oraz V-ray
• Znajomość programów do postprodukcji statycznej (Adobe Photoshop) oraz dynamicznej (After Effects, Premiere) – mile widziane
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Ciekawą pracę przy projektach graficznych, odpowiedzialne zadania
• Pracę w młodym, energicznym i międzynarodowym środowisku
• Pracę przy współtworzeniu międzynarodowych nowatorskich projektów
• Możliwość rozwoju oraz zaplecze niezbędne do wykonywania pracy
• Zatrudnienie na umowę o pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-15
Wyświetlona: 5946 razy