Administrator stron internetowych z j. angielskim

praca it: etat dla Grafton Recruitment Polska / Katowice

Tagi: administrator webmaster webdeveloper strony internetowe

Dla naszego Klienta, światowego lidera w dostarczaniu i propagowaniu treści sportowych on-line, a także w produkcji, tworzeniu rozwiązań technicznych i komercyjnych dla klientów z branży sportowej, w związku z utworzeniem działu wsparcia aplikacji webowych w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko: Administrator stron internetowych z j.angielskim.

Obowiązki:
- wsparcie pracy Web Support Developerów dedykowanych do obsługi kilkudziesięciu stron internetowych
- praca w oparciu o system „ticket”
- uczestnictwo w zebraniach międzynarodowego team’u dotyczących dobrych praktyk i wymiany informacji technicznych
- kontakt telefoniczny i mailowy z klientami firmy

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację pisemną i ustną
- m.in. rok doświadczenia związanego z administrowaniem stron internetowych (także osoby posiadające niekomercyjne doświadczenie lub realizujące projekty z tego obszaru)
- praktyczna znajomość: HTML, CSS, XML/XSLT, JSP, JSTL, AJAX, Javascript, Jquery, SQL
- dobra znajomość CMS (Joomla, Wordpress, .net Nuke)
- gotowość pracy w systemie zmianowym: 8 lub 12 godzin, w tym również weekendy

Korzyści:
- praca w międzynarodowej firmie, będącej liderem w swojej dziedzinie
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- możliwość współpracy z zespołami ulokowanymi za granicą

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-16
Wyświetlona: 6076 razy