Specjalista ds. użyteczności

praca it: etat dla eSKY.pl S.A. / Katowice

Tagi: ux usability

eSKY.pl to największe internetowe biuro podróży, lider sprzedaży biletów lotniczych w Polsce. Obecnie działamy w 4 krajach Polsce, Rumunii, Bułgarii I Brazylii. Zapewniamy kompleksową informację z szeroko rozumianej tematyki turystycznej. Oferujemy narzędzia do łatwej rezerwacji biletów lotniczych, wycieczek, hoteli I ubezpieczenia podróżnego zarówno dla klientów indywidualnych jak I biznesowych. Obecnie do doświadczonego zespołu kreacji poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. użyteczności

Wymagania

1. Doświadczenie w projektowaniu UI serwisu wielkości eSKY.pl;
2. Bardzo dobra wiedza z zakresu AI;
3. Umiejętność łączenia wiedzy UX z wymaganiami biznesowymi;
4. Bardzo dobra znajomość Axure;
5. Dobra znajomość Google Analytics;
6. Doświadczenie w przeprowadzaniu testów z użytkownikami;
7. Umiejętność przygotowania projektów makiet do testów A/B;
8. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Obowiązki

• Projektowanie makiet stron i aplikacji internetowych;
• Tworzenie oraz uzupełnianie dokumentacji działania interfejsu użytkownika;
• Przeprowadzanie testów A/B, analizy ruchów i zachowań użytkowników;
• Przeprowadzanie badań użyteczności z użytkownikami.

Mile widziane

9. Znajomość html, css i javascript pozwalająca ocenić realizowalność własnych projektów w tych technologiach;
10. Wiedza na temat najnowszych trendów w aplikacjach webowych i mobilnych.

Oferujemy

• Pracę w przyjaznym i doświadczonym zespole realizującym ambitne projekty;
• Wynagrodzenie w przedziale od 6300-7800 zł brutto miesięcznie (umowa o pracę), uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym;
• Perspektywy rozwoju wraz z dynamiczną ekspansją firmy na świecie;
• Zniżki na wakacyjne wypady dla Ciebie i Twoich znajomych;
• Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-16
Wyświetlona: 6223 razy