Tester Aplikacji Webowych

praca it: etat dla eSKY.pl S.A. / Katowice

Tagi: testy tester qa esky it

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl to jedna z największych firm turystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w sprzedaży biletów lotniczych, hoteli, wycieczek, a także ubezpieczeń podróżnych. Swoje oddziały posiadamy w Polsce, Brazylii, Bułgarii i Rumunii, a już wkrótce w kolejnych państwach. W związku z dynamicznym rozwojem spółki, do Działu IT w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Tester Aplikacji Webowych. Osoba dołączy do kilkuosobowego zespołu Quality Assurance.

Wymagania:

• Doświadczenie z różnymi metodykami testowania oprogramowania; testami manualnymi oraz narzędziami do testowania automatycznego
• Znajomość narzędzi wspomagających testy automatyczne aplikacji webowych (np. Selenium)
• Znajomość cyklu rozwoju oprogramowania
• Chęć rozwoju w obszarze SQA
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

• Wyższe wykształcenie (kierunki techniczne: informatyka, elektronika lub pokrewne) lub w trakcie studiów
• Podstawowa znajomość programowania obiektowego
• Znajomość języków skryptowych
• Znajomość SQL

Zakres obowiązków

• Testowanie white/black box aplikacji webowych
• Tworzenie scenariuszy i przypadków testowych
• Tworzenie skryptów automatyzujących testowanie
• Tworzenie aplikacji wspomagających proces testowy
• Analiza i badanie zgodności oraz spójności wymagań

Co oferujemy?

• Pracę w doświadczonym zespole SQA
• Umowę o pracę – stałe, stabilne zatrudnienie
• Bardzo dobre warunki pracy oraz miłą, swobodną i koleżeńską atmosferę
• Możliwość rozwoju – szkolenia, konferencje

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-16
Wyświetlona: 5465 razy