Front-end developer

praca it: etat dla eSKY.pl S.A. / Katowice

Tagi: fe frontend front-end front end esky it

nternetowe Centrum Podróży eSKY.pl to jedna z największych firm turystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w sprzedaży biletów lotniczych, hoteli, wycieczek, a także ubezpieczeń podróżnych. Swoje oddziały posiadamy w Polsce, Brazylii, Bułgarii i Rumunii, a wkrótce w kolejnych państwach. W związku z dynamicznym rozwojem spółki, do Działu IT w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Programista aplikacji webowych / front-end developer.
Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość (X)HTML i CSS (umiejętność pisania kodu poprawnego semantycznie);
• Dobra znajomość JavaScript oraz technologii AJAX;
• Praktyczna znajomość jQuery lub przynajmniej jednej z innych popularnych bibliotek JavaScript;
• Znajomość języka PHP z uwzględnieniem OOP;
• Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym;
• Doświadczenie poparte portfolio prac.
Mile widziane:

• Znajomość HTML5/CSS3;
• Znajomość wzorców projektowych;
• Znajomość Adobe Photoshop;
• Znajomość zagadnień dot. usability w projektowaniu interfejsów użytkownika na potrzeby aplikacji internetowych.
Zakres obowiązków

• Przygotowywanie szablonów (X)HTML/CSS na podstawie dostarczonych projektów graficznych;
• Programowanie fragmentów aplikacji w JavaScript, tworzenie elementów JS w oparciu o jQuery, z wykorzystaniem technologii AJAX.
Co oferujemy?

• Ciekawą pracę w doświadczonym zespole web developerów;
• Możliwość współtworzenia systemów informatycznych i realizacji własnych pomysłów;
• Umowę o pracę na czas nieokreślony uzupełnianą atrakcyjnym systemem premiowym;
• Perspektywy rozwoju wraz z ekspansją firmy w Polsce i na świecie;
• Zniżki na wakacyjne wypady dla Ciebie i Twoich znajomych;
• Nieformalną i przyjazną atmosferę współpracy opartą na partnerstwie i otwartej komunikacji;
• Pracę w oparciu o metodykę SCRUM;
• Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-16
Wyświetlona: 5236 razy