Analityk dokumentalista

praca it: etat dla eSKY.pl S.A. / Katowice

Tagi: analityk analiza dokumentalista esky it

eSKY.pl to największe internetowe biuro podróży, lider sprzedaży biletów lotniczych w Polsce. Obecnie działamy w 4 krajach Polsce, Rumunii, Bułgarii i Brazylii. Zapewniamy kompleksową informację z szeroko rozumianej tematyki turystycznej. Oferujemy narzędzia do łatwej rezerwacji biletów lotniczych, wycieczek, hoteli i ubezpieczenia podróżnego zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Analityk dokumentalista

Wymagania:

a) wykształcenie wyższe – (preferowane techniczne, również studenci ostatnich lat)
b) doświadczenie na podobnym stanowisku
c) doświadczenie w kontaktach z klientem (analiza potrzeb, zbieranie wymagań),
d) umiejętności modelowania i dokumentowania wymagań i procesów biznesowych,
e) doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji projektowej i wykonawczej,
f) zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów związanych z powierzonymi zadaniami
g) umiejętność jasnego formułowania myśli i przekazywania swojej wiedzy
h) umiejętność pracy w zespole oraz analitycznego myślenia
i) znajomość metodyk UML, BPMN
j) dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków

a) Opracowywanie koncepcji biznesowych i systemowych projektów rozwojowych w celu poszukiwania środków na ich finansowanie;
b) Opracowywanie dokumentacji biznesowej i systemowej projektów rozwojowych;
c) Opisywanie, kreowanie, kontrola, opiniowanie, dbanie o aktualność i spójność dokumentacji projektów rozwojowych;
d) Identyfikacja i dokumentowanie istniejących procesów biznesowych;
e) Dokumentowanie wymagań systemowych i biznesowych – tworzenie dokumentacji wymagań dla systemów w oparciu o analizę potrzeb biznesowych będących podstawą tworzenia nowych funkcjonalności., przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji opisującej wdrażane systemy
f) Poszukiwanie możliwości nowych projektów rozwojowych;

Co oferujemy?

• Pracę w przyjaznym i doświadczonym dziale realizującym ambitne projekty;
• Wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym;
• Perspektywy rozwoju wraz z dynamiczną ekspansją firmy na świecie;
• Zniżki na wakacyjne wypady dla Ciebie i Twoich znajomych;
• Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-16
Wyświetlona: 6010 razy