Kierownik Projektu IT - Wrocław

praca it: etat dla LSJ Group / Wrocław

Tagi: kierownik projektu zarzadzanie projektami it gsm sprs umts lte programista specjalista it praca Wrocław it wrocław

LSJ Group poszukuje dla swojego Klienta, lidera w zakresie projektowania i rozwoju inżynierii oprogramowań, kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK PROJEKTU

Obowiązki:
- prowadzenie analizy wymagań biznesowych klienta
- koordynowanie i weryfikacja wyceny projektów
- wdrażanie procedur i polityki firmy w zarządzaniu projektami
- przygotowanie dokumentacji projektowej
- kierowanie i monitorowanie prac zespołu projektowego
- zabezpieczenie zasobów projektowych
- odbiór wykonanych zadań
- raportowanie
- negocjowanie oraz uczestnictwo w spotkaniach z klientami

Wymagania:
- bardzo dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
- wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
- doświadczenie w zarządzaniu projektami wytwarzającymi oprogramowanie, w szczególności oprogramowanie embedded
- zdolności prezentacyjne
- umiejętność budowania dobrych relacji z zespołem
- umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów
- dużego zaangażowania w wykonywane zadań, zorientowania na cel

Mile widziana: – znajomość języka niemieckiego
- znajomości zagadnień: GSM/GPRS, UMTS/LTE
- znajomości zagadnień GSM związanych z architekturą aplikacji embedded, interfejsami do stosów protokołów oraz stosem protokołów.
- dodatkowym plusem będzie orientacja w zagadnieniach architektury mikrokontrolerów
- Certyfikatów PMI lub dobrej znajomości metodyki wg PMI
- znajomości metodologii wytwarzania oprogramowania SCRUM

Nasz klient oferuje:
- zatrudnienie na umowę o pracę
- pracę w międzynarodowym środowisku, wyjazdy zagraniczne
- profesjonalny system szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
- stabilne środowisko pracy
- pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków oraz do różnych form działalności sportowo – kulturalnej

Spełniasz wymagania i chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- zgłoś się do nas już dziś!

Zapraszamy do przesłania CV w j. angielskim na adres email:
[email protected]
z dopiskiem w temacie maila: kierownik projektu Wrocław

Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

LSJ Group należy do liderów rynku usług rekrutacyjnych. Od ponad 10 lat organizuje legalną i w pełni bezpieczną pracę w kraju i za granicą. Z ofert pracy firmy skorzystało już kilka tysięcy osób z całego kraju, a zadowolenie rekrutowanych przez nas pracowników potwierdza fakt, iż polecają nas sobie nawzajem. Licencja nr 4440.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-16
Wyświetlona: 5610 razy