Grafik kreatywny

praca it: etat dla amcs Polska / Wrocław

Spółka amcs Polska działa w branży IT. Poszerzamy zespół do prowadzenie projektów IT. Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych spełniających nasze oczekiwania.

Miejsce pracy : Wrocław

Opis stanowiska:

  • pracowanie layout’ów serwisów komercyjnych
  • przygotowanie i optymalizacja elementów graficznych serwisu
  • projektowanie interfejsów graficznych nowych aplikacji
  • ewaluacja projektów (restyling)
  • obsługa poprodukcyjna serwisów www (graficzne wspieranie akcji promocyjnych)

Wymagania:

  • znajomość oprogramowania do tworzenia grafiki na potrzeby www
  • doświadczenie w przygotowywaniu kompletnych projektów graficznych serwisów internetowych
  • umiejętność projektowania grafiki wektorowej
  • umiejętność kreatywnego myślenia
  • zmysł plastyczny i dobry warsztat graficzny
  • podstawowa wiedza na temat komunikacji wizualnej i budowy przekazu
  • umiejętność podstawowej obróbki zdjęć
  • umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty:

  • umiejętnosc planowania i wykonywania zdjęć na potrzeby projektów (dysponujemy studyjnym sprzętem fotograficznym)
  • znajomość zagadnień DTP
  • znajomość CSS
  • podstawy HTML, XML
  • dobry gust i zmysł artystyczny podobny do naszego ;-)

Oferujemy:

  • swobodę w organizacji pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • stałe zatrudnienie (Wrocław)
  • możliwość rozwoju

Aplikacje prosimy uzupełnić oświadczeniem o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez amcs Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy w celu realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)."

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-01-19
Wyświetlona: 6702 razy