Programista ABAP

praca it: etat dla Talent Partners / Niemcy

Tagi: ABAP ABAP Developer SAP

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy z branży IT zlokalizowanej na terenie Niemiec, poszukujemy kandydatów do pracy przy projekcie dla dużego koncernu motoryzacyjnego – na stanowisko:

Programista SAP (ABAP)
Nr ref. PSAP/28/13
Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria

Najważniejsze obowiązki:
- rozwój i utrzymanie istniejących rozwiązań SAP,
- udoskonalanie koncepcji i proponowanie własnych rozwiązań we współpracy z klientami,
- szkolenia i wsparcie klientów.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe inżynierskie, najlepiej z zakresu IT lub pokrewne,
- min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- doświadczenie w programowaniu w ABAP/4 i ABAP/4 Obejcts,
- znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym,
- kreatywność,
- samodzielność,
- mobilność,
- gotowość do pracy na terenie Niemiec.

Oferujemy:
- stabilną i ciekawą pracę w renomowanej firmie w Niemczech,
- pracę w firmie IT przy projekcie dla dużego koncernu motoryzacyjnego,
- możliwości rozwoju,
- samochód służbowy z kartą paliwową po okresie próbnym.

Mile widziane:
- znajomość języka angielskiego,
- wiedza z zakresu jednego z modułów SAP.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-20
Wyświetlona: 5764 razy