Inżynier ds. storage i wirtualizacji

praca it: etat dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: NetApp EMC IBM storage wirtualizacja VMware vSphere

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku jako doświadczony integrator systemów informatycznych , prężnie budująca relacje z partnerami strategicznymi firmy w celu oferowania rozwiązań informatycznych na najwyższym poziomie, wspierających najważniejsze procesy biznesowe
Obecnie poszukuje do swojego zespołu w Warszawie osoby na stanowisko:

Nr Ref: WSK13ISWTI
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:

Wsparcie sprzedaży w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań Przygotowywanie projektów technicznych wdrożeń Implementacja rozwiązań w infrastrukturze klienta Wykonywanie dokumentacji powykonawczych Wsparcie posprzedażowe

Wymagania:

Wykształcenie wyższe o profilu elektronika lub informatyka Doświadczenie w projektach wdrożeniowych z zakresu macierzy i wirtualizacji Bardzo dobra znajomość rozwiązań macierzowych NetApp, EMC lub IBM Biegła znajomość rozwiązania do wirtualizacji serwerów VMware vSphere Znajomość systemów Microsoft Windows Server oraz Linux Znajomość systemów backupu środowisk wirtualnych serwerów Samodzielność i komunikatywność Znajomość języka angielskiego Oferujemy Stabilną i ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie integratorskiej Udział w projektach dla średnich i dużych przedsiębiorstw Szkolenia produktowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-21
Wyświetlona: 5806 razy