Programista ETL

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: Programista ETL

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla naszego klienta, firmy działającej w branży ubezpieczeniowej i finansowej poszukujemy Programisty ETL, który dołączy do zespołu programistów pracujących w Warszawie.

Opis stanowiska:
• Tworzenie hurtowni danych w oparciu o model Kimballa
• Tworzenie procesów ETL z użyciem Informatica PowerCenter (wersja 9.1)

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne
• Bardzo dobra znajomość narzędzi klasy ETL
• Bardzo dobra znajomość PL/SQL
• Około 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
• Podstawowa znajomość systemów UNIX

Mile widziane:
• Znajomość branży ubezpieczeniowej
• Projektowanie struktur hurtowni danych z użyciem bazy danych Oracle

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń socjalnych
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
• Pracę od czerwca/lipca 2013

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-23
Wyświetlona: 4810 razy