Programista Business Objects

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: businessobjects BO programista developer crystal reports

Opis stanowiska:
• Tworzenie hurtowni danych w oparciu o model Kimballa
• Tworzenie Universe i raportów z użyciem BusinessObjects (wersja XI 12.1)

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne
• Bardzo dobra znajomość PL/ SQL
• Dobra znajomość arkusza Excel oraz Crystal Reports
• Około 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
• Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Znajomość branży ubezpieczeniowej

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń socjalnych
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
• Pracę od czerwca/lipca 2013

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-23
Wyświetlona: 5130 razy