Service Delivery Manager (French/German)

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o. o. / Katowice

Tagi: service delivery manager informatyka

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko Service Delivery Managera z bardzo dobrą znajomością języka francuskiego i/lub niemieckiego, do pracy w Katowicach/Krakowie/Wrocławiu.

Opis stanowiska:
• Zapewnienie jakości świadczonych usług zgodnie z SLA
• Planowanie oraz wdrażanie strategii mających na celu ciągłą poprawę jakości usług
• Zarządzanie zmianą celem minimalizacji ryzyka wystąpienia nieprawidłowości
• Stała współpraca z działem managementu
• Stały kontakt z Klientami w zakresie świadczonych usług
• Reprezentowanie interesu Klienta podczas wyjazdów i spotkań biznesowych

Wymagania:
• Poparta doświadczeniem umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientem
• Doświadczenie na stanowisku konsultanta/analityka/menedżera w branży IT
• Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Płynna znajomość języka francuskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie
• Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
• Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia
• Umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach stresowych
• Nastawienie na osiąganie wyników
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
• Interesującą oraz stabilną pracę w międzynarodowym zespole
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
• Bogaty pakiet szkoleń
• Perspektywy rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-23
Wyświetlona: 5934 razy