Web Developer / Programista PHP

praca it: etat dla edge recruitment / Kraków

Tagi: jQuery Flash

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT, poszukujemy osobę na stanowisko:

Web Developer

Miejsce pracy: Kraków lub Warszawa

Główne zadania:

-tworzenie aplikacji webowych do Internetu, na urządzenia mobilne oraz na potrzeby prezentacji multimedialnych – samodzielnie lub w zespole
-współpraca przy tworzeniu autorskiego systemu zarządzania ekspozycjami multimedialnymi
-tworzenie aplikacji internetowych z wykorzystaniem najnowszych technologi webowych

Oczekujemy:

-doświadczenia w tworzeniu aplikacji z interfejsem HTML/jQuery/Flash także na urządzenia mobilne
-doświadczenia w tworzeniu serwisów internetowych wraz z systemami zarządzania treścią
-doświadczenia w tworzeniu aplikacji Rich Media działających w chmurze lub wykorzystujących technologie webowe w środowisku desktopowym
-bardzo dobrej znajomości PHP, CSS
-znajomości środowiska Flash, Actionscript 3.0
-dokładności w odwzorowaniu projektów graficznych w interfejsach web
-kreatywnego podejścia do tworzenia kodu HTML z wykorzystaniem animacji i możliwości współczesnych przeglądarek
-podstawowej znajomości narzędzi graficznych umożliwiających proste i szybkie poprawki elementów graficznych
-samodzielności, zorganizowania i sumienności

Mile widziane:
-znajomość platformy Microsoft .NET (C#)
-doświadczenie w programowaniu na platformy iOS lub Android

Oferujemy:

-pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
-możliwość rozwoju zawodowego
-pracę w przyjaznej atmosferze przy ciekawych projektach
-stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjny pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-23
Wyświetlona: 5260 razy