Senior PHP/MySQL Engineer

praca it: etat dla VIWA Entertainment Poland Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: programista PHP

Nr ref:  SPHP/SE/1

Wymagania wobec kandydata:
- bardzo dobra znajomość PHP i programowania obiektowego;
- znajomość HTML, JavaScript, CSS i technologi AJAX;
- znajomość baz danych MySQL;
- znajomość Zend Framework;
- dobra znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej;
umiejętność pracy w zespole;
- komunikatywność;
- umiejętności analityczne.

Obowiązki:
- tworzenie i rozwój istniejących modułów do sklepów internetowych;
- rozwój oprogramowania e-commerce (opartego na platformach Magento, X-Cart)

Firma oferuje:
- atrakcyjne warunki finansowe;
- dodatkowe pakiety socjalne (dofinansowanie zajęć sportowych, kursy językowe);
- pracę w młodym i kreatywnym zespole;
- możliwość udziału w międzynarodowych projektach;
- nowoczesne stanowisko pracy;
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w e-commerce.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-03
Wyświetlona: 4853 razy