Programista Java

praca it: etat dla GD Profesja / Kraków

Tagi: Java Java Script MySQL PostgreSQL

Grupa Doradcza Profesja jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2006 roku. Pomagamy pracodawcom z różnych branż w rekrutacji i selekcji pracowników.
Dla naszego Klienta Firmy zajmującej się projektowaniem, produkują oraz wdrażaniem systemów kontroli i monitorowania obiektów stałych i ruchomych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce Pracy: Kraków, Polska
Nr Ref: PROG/JV

Opis Stanowiska:
Programowanie aplikacji systemów webowych.
Kierowanie projektami aplikacji serwerowych i klienckich.

Wymagania:
5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
Bardzo dobra znajomość Java, Java Script, MySQL, PostgreSQL.
Doskonała znajomość technologii internetowych.
Dobra znajomość języka angielskiego.
Znajomość Adobe Flex będzie dodatkowym atutem.

Oferta:
Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Zadania samodzielne i zespołowe.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-04
Wyświetlona: 5205 razy