System Developer C/C++ (Linux)

praca it: etat dla AdOcean / Warszawa

Od kandydatów oczekujemy:

  • doskonałej umiejętności programowania w językach C/C++,
  • umiejętności realizacji projektów informatycznych w środowisku Linux,
  • umiejętności tworzenia aplikacji opartych na relacyjnych bazach danych, doświadczenia z MySQL,
  • samodzielności, sumienności, dokładności.
Dodatkowymi atutami będą:
  • znajomość technologii opartych na XML (w tym SOAP),
  • umiejętność tworzenia zaawansowanych skryptów bash, awk, php,
  • doświadczenie w integracji systemów informatycznych opartych na różnych platformach systemowych,
  • bardzo dobre wyniki w nauce lub sukcesy w konkursach informatycznych,
  • znajomość języka angielskiego.
Zadania przyszłego pracownika:
  • udział w pracach zespołu programistów rozwijających systemy adserwerowe,
  • projektowanie, rozwój i wdrażanie nowych modułów w warstwie logiki aplikacji,
  • integracja systemów z innymi zewnętrznymi systemami informatycznymi,
  • utrzymanie jakości i pełnej niezawodności działania systemu.
Oferujemy:
  • pracę nad ciekawymi i nowoczesnymi projektami,
  • możliwość zdobycia bardzo szerokiej wiedzy i praktycznego doświadczenia związanego z różnorodnymi technologiami internetowymi,
  • możliwość samodzielnej realizacji projektów oraz opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań,
  • współpracę z doświadczonymi programistami,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • elastyczne godziny pracy.

Proces rekrutacji

Kilkuetapowa rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Kolejny etap to rozwiązanie przez kandydatów rekrutacyjnego zadania, które ocenione będzie przez przyszłych przełożonych. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zaproszona zostanie na rozmowę, gdzie omawiane będą szczegóły współpracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-01-22
Wyświetlona: 4391 razy