Drupal developer

praca it: etat dla Agencja Interaktywna Xelibri / Warszawa

Tagi: Programista Drupal PHP

W związku z rozwojem zespołu programistów poszukujemy studenta uczelni informatycznej na stanowisko „DRUPAL DEVELOPER

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą młodych, ambitnych ludzi, dla których marketing internetowy to coś więcej niż praca. Każdy z nas ma za sobą wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej i interaktywnej. Proponujemy naszym klientom rozwiązania szyte na miarę, które wyróżnią się pomysłem i designem.
Naszą domeną jest efektywność i szybkość w działaniu połączona z wysoką jakością realizacji. Swoim klientom proponujemy kompleksowe rozwiązania, które pozwalają uzyskać spójny obraz marketingowy. Mamy za sobą wieloletnią praktykę w skutecznym promowaniu w internecie.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywała i modyfikowała serwisy internetowe, w dużej mierze oparte na platformie Drupal. Projekty będą realizowane zarówno w zespole jak i samodzielnie.

Obowiązki

- tworzenie i modyfikowanie serwisów internetowych opartych o platformę Drupal

Rodzaj pracy

- praca w siedzibie firmy w Warszawie, przy ul. Chrościckiego 25 (możliwa częściowo zdalna)

Wymagania konieczne

- praktyczna umiejętność wykorzystywania modułów Drupala (np. views, panels, webform, display suite)
- znajomość HTML/CSS
- znajomość PHP
- podstawowa znajomość JavaScript (jQuery)
- znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji
- solidność i dbałość o szczegóły

Wymagania mile widziane

- wykształcenie informatyczne (lub studia na tym kierunku)
- umiejętność cięcia grafiki z PSD do XHTML/CSS
- znajomość zasad SEO
- znajomość zasad usability

Wynagrodzenie:

- stała stawka miesięczna zależna od umiejętności i czasu pracy + premie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-08
Wyświetlona: 5232 razy