Inżynier systemowy

praca it: etat dla Cyclad Polska / Katowice

Tagi: linux windows microsoft oracle

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

OPIS STANOWISKA:
• Opieka nad infrastrukturą serwerową i sieciową w tym administrowanie bazami danych, systemami i aplikacjami
• Monitoring pracy oraz wydajności infrastruktury i rozwiązywanie pojawiających się problemów
• Tworzenie oraz aktualizowanie dokumentacji technicznej
• Udział w tworzeniu oraz implementacji nowych rozwiązań
• Monitorowanie procesu wykorzystywania licencji

WYMAGANIA:
• Doświadczenie w pracy z systemami Linux i Windows
• Doświadczenie w konfiguracji i zarządzaniu Active Directory, SharePoint
• Wiedza z zakresu administracji bazami danych Microsoft i Oracle
• Umiejętność konfiguracji, utrzymania i diagnostyki usług sieciowych (m.in. DNS, SMTP, POP3, IMAP4, HTTP, CIFS, NFS) w środowisku tych systemów oraz znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieciowego
• Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu programowania
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej

WYMAGANIA DODATKOWE:
• Znajomość zagadnień infrastruktury klucza publicznego i protokołu SSL/TLS
• Umiejętność programowania w językach PHP i JavaScript
• Znajomość tematyki wirtualizacji serwerów
• Umiejętność strojenia wydajnościowego środowisk Microsoft i Oracle
• Certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności

OFERUJEMY:
• Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji w pracy z zaawansowanymi technologiami
• Pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-10
Wyświetlona: 5762 razy