Specjalista Business Intelligence

praca it: etat dla Cyclad Polska / Katowice

Tagi: SQL OLAP

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Kontakt z klientem oraz doradztwo merytoryczne
• Zbieranie i analizowanie potrzeb biznesowych klienta
• Wsparcie zespołu w zakresie hurtowni danych (zasilanie, tworzenie hurtowni danych, kostki OLAP, procesy ETL)
• Przeprowadzanie wdrożeń oraz testowanie rozwiązań BI
• Prowadzenie szkoleń oraz prezentacji narzędzi BI

Wymagania:
• Min. 3 letnie doświadczenie w pracy z narzędziami BI/DW/ETL (BI/DW Microsoft, mile widziane: BI SAS)
• Znajomość metodologii tworzenia hurtowni danych i kostek OLAP
• Doświadczenie w pracy z SQL Server2008 (lub nowszy)
• Znajomość języka SQL
• Zdolność analitycznego myślenia
• Mobilność (wyjazdy do klienta)

Wymagania dodatkowe:
• Znajomość podstaw programowania w C#
• Znajomość branży energetycznej

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Szkolenia w zakresie wykorzystywania narzędzi BI/DW
• Pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-10
Wyświetlona: 5635 razy