Specjalista do spraw baz danych – MySQL (Freelance)

praca it: etat dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: MySQL RDBMS SQL

Opis stanowiska:

• Zbieranie i analiza wymagań odnośnie nowego dużego (ogólnopolskiego) systemu informatycznego – w zakresie niezbędnym dla wykonania zadań programistycznych;
• Tworzenie dokumentacji projektowej (opis słowny oraz diagramy UML) w zakresie struktury bazy relacyjnej;
• Nadzór nad spójnością i optymalnością struktury całej bazy nowo tworzonego systemu.

Wymagania:

• Znajomość bazy danych MySQL Enterprise Edition w środowisku Windows oraz Linux;
• Umiejętność programowania w języku SQL (w tym instalacja, konfiguracja, backup, obsługa danych w różnych stronach kodowych);
• Znajomość zasad tworzenia struktury bazy relacyjnej, tabel, normalizacja tabel, indeksy, widoki, relacje pomiędzy tabelami, optymalizacja zapytań SQL;
• Znajomość zasad notacji stosowanej w dokumentacji technicznej baz relacyjnych;
• Umiejętność analitycznego myślenia;

Oferujemy:

• Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne autorskie szkolenia;
• Pracę z nowymi technologiami;
• Pracę przy pionierskim, dużym projekcie informatycznym;
• Pracę w młodym zespole;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-10
Wyświetlona: 6718 razy