Programista mikrokontrolerów

praca it: etat dla Green Park / Poznań

Tagi: mikrokontrolery programowanie programista

Wymagania:
Wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowane elektronika, automatyka)
Bardzo dobra znajomość języka C / C++
Umiejętność programowania embedded C/C+ Platforma ARM
Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego linux
Dobra znajomość SQL oraz XML.
Dobra znajomość biblioteki STL, Poco.
Mile widziana znajomość mikrokontrolerów 8bit 8051, PIC, AVR, STM oraz 32bit STM
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Umiejętność pracy w zespole
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
Doskonała umiejętność analitycznego myślenia

Obowiązki:
Budowa i modyfikacja oprogramowania do urządzeń elektronicznych
Prowadzenie dokumentacji technicznej
Współpraca z programistami i projektantami

Oferujemy:
Umowa o pracę
Możliwość poszerzania swojej wiedzy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Praca w wyposażonym biurze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-13
Wyświetlona: 5332 razy