Tester oprogramowania - Koszalin

praca it: etat dla LSJ / Cała Polska

Tagi: Tester oprogramowania it Koszalin praca koszalin praca it

Poszukujemy w imieniu swojego Klienta, kandydatów na stanowisko:

TESTER OPROGRAMOWANIA

Obowiązki:
- praca przy weryfikacji oprogramowania dla systemów wbudowanych (branża telekomunikacyjna, motoryzacja)
- wykonywanie testów na różnych poziomach: modułowe, integracyjne, systemowe, akceptacyjne
- raportowanie błędów, analiza ich przyczyn, retestowanie

Wymagania:
- wykształcenie wyższe – techniczne
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- doświadczenie w testowaniu, najlepiej potwierdzone certyfikatem ISEB/ISTQB
- wiedza domenowa z obszaru telekomunikacji (stos protokołów) lub motoryzacji (magistrala CAN, architektura urządzeń multimedialnych i kontrolnych)
- zorientowanie na cele

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy przy międzynarodowych projektach
- gotowość do wyjazdów służbowych
- znajomość języka niemieckiego

Nasz klient oferuje:
- zatrudnienie na umowę o pracę
- pracę w międzynarodowym środowisku, wyjazdy zagraniczne
- profesjonalny system szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
- stabilne środowisko pracy
- pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków oraz do różnych form działalności sportowo – kulturalnej

Spełniasz wymagania i chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ?

Zapraszamy do przesłania CV w j. angielskim na adres email:
[email protected]
z dopiskiem w temacie maila: tester oprogramowania Koszalin

Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

LSJ należy do liderów rynku usług rekrutacyjnych. Od ponad 10 lat organizuje legalną i w pełni bezpieczną pracę w kraju i za granicą. Z ofert pracy firmy skorzystało już kilka tysięcy osób z całego kraju, a zadowolenie rekrutowanych przez nas pracowników potwierdza fakt, iż polecają nas sobie nawzajem. Licencja nr 4440.
LSJ
ul. Celna 1
70-644 Szczecin
Nr tel. 91 813 09 04
email: [email protected]

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-17
Wyświetlona: 4657 razy