Inżynier CAD/PLM

praca it: etat dla Transition Technologies / Łódź

Tagi: mcad plm inżynier

Transition Technologies, światowy lider w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania najwyższej klasy poszukuje osoby na stanowisko:

Wymagamy:

• Wykształcenie mechaniczne bądź IT w bogatą wiedzą w obszarze MCAD
• Doświadczenie w pracy w jednym ze środowisk MCAD: Pro/Engineer, Creo, Catia, NX, Solidworks
• Doświadczenie w pracy z modułami CAM w/w środowiskach będzie dodatkowym atutem
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem lub wsparcie działu sprzedaży
• Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla klientów końcowych

Obowiązki:
• Wsparcie projektów wdrożeniowych i sprzedażowych w obszarach:
o Tworzenie modeli oraz dokumentacji technicznej i wykonawczej części oraz złożeń przy użyciu specjalistycznego oprogramowania CAD/CAM
o Zarządzanie i organizacja danych CAD/CAM w systemie PLM
o Instalacja/konfiguracja/aktualizacja rozwiązań CAD/CAM/PLM
o Przygotowanie i testowanie środowiska pracy użytkowników CAD/CAM/PLM
o Mentoring CAD/CAM
o Opracowywanie dobrych praktyk według wymagań klienta
o Przygotowanie i migracja danych CAD

Oferujemy:

• Rozwojową pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi
• Zaawansowany program szkoleń
• Pracę w międzynarodowych zespołach dla największych światowych korporacji przemysłowych
• Karnety na ośrodki sportowe
• Dofinansowanie kursów językowych oraz studiów

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać mailem na adres [email protected] z dopiskiem „MCad/Łódź”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-17
Wyświetlona: 6136 razy