Specjalista SEO

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: SEO SEM pozycjonowanie e-commerce e-marketing

Opis stanowiska:
• Przygotowywanie oraz wdrażanie strategii pozycjonowania serwisów należących do Spółki
• Prowadzenie szerokich działań w celu budowania pozycji bardzo dużej grupy fraz
• Analizowanie efektywności prowadzonych działań SEO
• Współpraca z webmasterami i specjalistami SEM w zakresie optymalizowanie serwisów Spółki i prowadzonych kampanii reklamowych

Wymagania:
• Co najmniej dwuletnie doświadczenie przy pozycjonowaniu serwisów polskich oraz zagranicznych
• Doświadczenie w optymalizacji stron internetowych pod kątem pozycjonowania
• Umiejętność budowania i rozwoju zaplecza pozycjonerskiego w wielu krajach
• Specjalistyczna wiedza w zakresie SEO
• Znajomość najnowszych trendów rynku e-commerce
• Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia, inicjatywa, samodzielność w działaniu

Oferujemy:
• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• Pracę w złożonych, różnorodnych projektach
• Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z bogatym systemem szkoleń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-18
Wyświetlona: 6175 razy