Programista PHP

praca it: etat dla eSKY.pl S.A. / Katowice

Tagi: php dev developer programista

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl to jedna z największych firm turystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w sprzedaży biletów lotniczych, hoteli, wycieczek, a także ubezpieczeń podróżnych. Swoje oddziały posiadamy w Polsce, Brazylii, Bułgarii i Rumunii, a już wkrótce w kolejnych państwach. W związku z dynamicznym rozwojem Spółki, do Działu IT w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Programista PHP.

Wymagania

•Bardzo dobra znajomość PHP, OOP oraz wzorców projektowych
•Minimum 2-letnie doświadczenie w programowania w języku PHP, poparte portfolio projektów
•Bardzo dobra znajomość Zend Framework
•Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w języku JavaScript
•Znajomość przynajmniej jednej z popularnych bibliotek JavaScript (np. jQuery, MooTools)
•Bardzo dobra znajomość technologii AJAX
•Dobra znajomość standardów (X)HTML oraz CSS
•Dobra znajomość SQL oraz XML
•Dobra znajomość języka angielskiego
•Dobra orientacja w technologiach web’owych, aplikacjach bazodanowych i systemach typu enterprise

Obowiązki

•Programowanie i utrzymanie systemów transakcyjnych w technologii PHP oraz JavaScript z wykorzystaniem ZendFramework oraz jQuery
•Projektowanie rozwiązań informatycznych
•Przygotowanie i wykonywanie testów jednostkowych (unit test)

Mile widziane

•Znajomość metodyk zwinnych (Agile), np. SCRUM, XP
•Znajomość TDD (Test Driven Development)
•Znajomość innych języków programowania (np. Ruby, Python, Java)
•Znajomości systemów kontroli wersji (SVN)
•Znajomość środowiska Linux Ubuntu

Oferujemy

• Praca w doświadczonym zespole developerów, uczestnictwo w wyjątkowym projekcie programistycznym;
• Zniżki na wakacyjne wypady dla Ciebie i Twoich znajomych;
• Perspektywy rozwoju wraz z ekspansją firmy w Polsce i na świecie;
• Nieformalną i przyjazną atmosferę współpracy opartą na partnerstwie i otwartej komunikacji;
• Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-20
Wyświetlona: 5236 razy