asystent ds. wsparcia klienta/tester

praca it: etat dla one2tribe / Warszawa

Tagi: obsługa klienta wsparcie asystent testowanie tester

Szukamy ludzi z pasją!
One2tirbe wyspecjalizowała się w rozwiązaniach rozrywki mobilnej w szczególności w usługach społecznościowych oraz w grach internetowych typu MMOG. Do najpopularniejszych produktów tej dziedziny należą: Xyber Mech (pierwsza w Polsce mobilna gra lokalizacyjna) oraz Leposy. Obok realizacji gier MMO one2tribe z użyciem know how dotyczącym projektowania oraz produkcji gier zajmuje się również realizacją gier reklamowych dla marek. Do najbardziej spektakularnych produkcji należą Jazda Próbna, samochodowa gra zręcznościowa. Obok rozwiązań mobilnych i internetowych firma świadczy także usługi doradztwa strategicznego oraz operacyjnego w zakresie szeroko pojętych społeczności internetowych i mobilnych.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie klientów w rozwiązywaniu ich problemów z aplikacją – telefoniczna i mailowa obsługa klienta
  • analiza potrzeb klientów
  • usprawnianie działania obsługi klienta
  • testy aplikacji
  • pomoc w innych bieżących projektach

Oczekujemy:

  • doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta
  • zaangażowania i pozytywnego nastawienia do wykonywanych obowiązków
  • komunikatywności
  • samodzielności
  • odpowiedzialności
  • dbałości o szczegóły
  • terminowości
  • umiejętności szybkiego uczenia się
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • znajomości produktów Apple (mile widziane)
  • dyspozycyjności (najlepiej student/ka studiów zaocznych)

Oferujemy:

  • pracę w szybko rozwijającej się firmie działającej na rynku gier;
  • dostęp do najnowszych technologii;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość samorealizacji;
  • przyjazną atmosferę pracy.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij swoją aplikację na adres [email protected]

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-20
Wyświetlona: 5882 razy