Webmaster / web developer - freelance

zlecenia it dla Grande Idea / Kraków

Tagi: html programista webmaster php www

Grande Idea

Kim jesteśmy? Grande Idea to agencja z Krakowa, która oferuje kompleksową obsługę marketingową. Mamy duże doświadczenie w branży, jeszcze więcej pomysłów i niewyczerpane źródła energii.
Czym się zajmujemy? Realizacją strategii marketingowych, bieżącą obsługą firm, tworzeniem stron www, projektowaniem identyfikacji wizualnej, przygotowywaniem materiałów drukowanych, prowadzeniem działań i kampanii promocyjnych, a także wsparciem przy organizacji targów i eventów.

Zakres obowiązków:

Web developer / webmaster. Poszukujemy do stałej współpracy zdolnej, doświadczonej osoby, która naprawdę lubi, to co robi. Zakres obowiązków to cięcie, kodowanie, integracja z cms i wdrażanie stron www (małych i dużych) oraz bieżąca obsługa związana z rozbudową istniejących serwisów.

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy (praca zdalna)
  • projektowy system wynagrodzenia (każde zlecenie wyceniane indywidualne)
  • przyzwoite i płatne w terminie zarobki
  • rozliczenie umowa o dzieło / f-ra VAT dla osób z własną działalnością
  • dużo wyzwań i ciekawych realizacji
  • partnerskie i przyjazne podejście

Wymagania:

  • doskonała znajomość xhtml, html5, css, Java Script (jQuery)
  • umiejętność pracy na bazach danych MySQL
  • bardzo dobra znajomość Wordpressa i jego możliwości
  • doświadczenie w “cięciu” stron
  • znajomość PHP w stopniu pozwalającym na wdrażanie stron (system szablonowania)
  • umiejętność tworzenia stron w technologii responsive design
  • cierpliwość i wiedza potrzebna do optymalizacji stron pod różne przeglądarki i urządzenia

Opcjonalnie, ale niekoniecznie:

  • znajomość Joomla i PrestaShop

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-21
Wyświetlona: 5771 razy