Programista Gier (Unity)

praca it: etat dla edge recruitment / Warszawa

Tagi: Unity Natural User Interface C# JavaScript Augumented Reality

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT, poszukujemy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • tworzenie gier (we współpracy z grafikami, content managerami i innymi programistami) na urządzenia mobilne oraz do instalacji multimedialnych (wykorzystujących ekrany dotykowe, sterowanie kinetyczne) z wykorzystaniem technologii Unity3D
  • współpraca przy tworzeniu autorskiego systemu zarządzania ekspozycjami multimedialnymi
  • udział w realizacji ekspozycji dla największych muzeów w Polsce i na świecie praca przy ciekawych projektach multimedialnych dla działów marketingu

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka C# i środowiska Unity
  • znajomości języka JavaScript
  • znajomości systemów iOS i/lub Android
  • samodzielności, zorganizowania i sumienności
  • doświadczenia w tworzeniu gier opartych o Natural User Interface (Ekrany dotykowe, Kinect)
  • doświadczenia w tworzeniu gier Augmented Reality
  • doświadczenia w tworzeniu gier na urządzenia mobilne
  • mile widziana znajomość Microsoft XNA
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznej atmosferze przy ciekawych projektach
  • stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjny pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-21
Wyświetlona: 5502 razy