CodeSushi szuka Project manager'a

praca it: etat dla Mediasapiens Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: web project manager

CodeSushi to mały zespół profesjonalnych web-developerów. Pracujemy nad bardzo ciekawymi projektami. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Project Manager.

Wymagania:

• doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi (preferowana: branża web-development)
• umiejętność pracy w środowisku wieloprojektowym;
• umiejętność łączenia wiedzy z różnych obszarów;
• zdolność do szybkiej adaptacji w zmiennych warunkach;
• umiejętność pracy w zespole;
• znajomość procesów produkcji aplikacji webowych;

Mile widziane:

• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki:

• odpowiedzialność za projekty od momentu ich rozpoczęcia do zakończenia;
• opracowywanie harmonogramów i planów projektów;
• planowanie i rezerwowanie wymaganych zasobów;
• zarządzanie zespołami projektowymi;
• zarządzanie działaniami operacyjnymi w projektach;
• raportowanie o postępach projektów;
• tworzenie i zarządzanie dokumentacją projektową.

Oferujemy:

• stałą współpracę
• wynagrodzenie 2000 PLN/netto
• kreatywną pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
• przyjazną atmosferę;
• elastyczne godziny pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Załącznik
Pobierz malpa.jpg

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-22
Wyświetlona: 6521 razy