Architekt informacji

praca it: etat dla GoldenSubmarine / Poznań

Tagi: architekt informacji architekt informacja

GoldenSubmarine jest jedną z największych polskich agencji marketingu interaktywnego, której zaufały znane, międzynarodowe marki. Są wśród nich: Audi, BNP Paribas Polska, Honda Poland, MK Cafe, Agros Nova, Agata Meble, Pekao S.A., PKN Orlen, Volkswagen Group Polska, Warbud.

Poszukujemy osoby do oddziału w Poznaniu oraz w Warszawie na stanowisko ARCHITEKT INFORMACJI:

Obowiązki:
• Projektowanie rozwiązań funkcjonalnych i architektury informacji
• Analiza potrzeb, benchmarking, analiza serwisów konkurencji
• Tworzenie makiet i prototypów serwisów www, aplikacji mobilnych
• Przeprowadzanie analiz i audytów użyteczności
• Współpraca z działem kreacji, strategii i liderami projektów

Wymagania:
• Dobra orientacja w tematach związanych z użytecznością i projektowaniem interfejsów
• Znajomość trendów w projektowaniu serwisów www
• Zainteresowanie i wiedza na temat rozwiązań stosowanych w urządzeniach mobilnych
• Umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków
• Obsługa narzędzi do projektowania (Axure lub Visio)
• Zmysł estetyczny
• Umiejętność współpracy, komunikatywność
• Dobra organizacja pracy własnej
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• Ciekawą pracę przy różnorodnych projektach
• Pracę w młodym, zgranym zespole przy projektach dla największych marek w Polsce;
• Miłą atmosferę pracy;
• Rozwój umiejętności;
• Wynagrodzenie adekwatne od wyników pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-24
Wyświetlona: 6568 razy