Administrator systemami unix (Warszawa)

praca it: etat dla Eversoft / Warszawa

Tagi: unix HP-UX administrator

Eversoft Sp. z o.o. jest dostawcą usług doradczych i rozwiązań IT. Posiada bogate doświadczenie oraz wiedzę ekspertów branżowych i technologicznych. Jest dynamiczną firmą nastawioną na ciągły rozwój. Realizuje ogólnopolskie projekty informatyczne w zakresie doradztwa, wdrożeń i eksploatacji oraz wytwarzania oprogramowania.
W związku z dynamicznym rozwojem oraz planami inwestycyjnymi poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku::

Administrator Środowiska IT
Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA
Zakres obowiązków:
• Administrowanie systemem HP-UX lub innym równoważnym
• Administrowanie oraz wdrażanie aplikacji opartych na Javie.
• Współpraca z zespołami realizującymi projekt
• Stosowanie w swojej pracy standardów i najlepszych praktyk zarządzania usługami IT
• Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowania zleconych zadań
• Zachowanie poufności danych

WYMAGANIA

• Znajomość systemu HP-UX lub innego systemu UNIX
Doświadczenie w administrowaniu/wdrażaniu aplikacji opartych na Javie.
• Znajomość: IBM Websphere Process Server i/lub DB2 i/lub MySql, BusinnesObjects, HP Serviceguard, Tuxedo, Tomcat

Ponadto:
• Dobra komunikacja w zespole i z innymi zespołami projektowymi
• Umiejętność pracy w kilku projektach ze zmieniającymi się priorytetami oraz pod presją czasu
• Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, systematyczność, samodzielność
• Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
• Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych (możliwa praca w godzinach 6.00-23.00 w dni robocze i w weekendy)

OFERUJEMY
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy realizacji największych projektów IT o zasięgu ogólnopolskim
• Umowę o pracę lub współpracę
• Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
• Atrakcyjne warunki pracy i motywujące wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-24
Wyświetlona: 5575 razy