Analityk IT-(UML Web Service

praca it: etat dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: UML

Naszym Klientem jest instytucja budżetowa realizujące nowatorski projekt informatyczny. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Analityk IT
Warszawa NR.REF:AKWA13AME

Zadania :

• Prowadzenie sesji analitycznych wraz z zespołem,
• Pisanie dokumentacji,
• Przeprowadzanie analiz funkcjonalnych i nie funkcjonalnych ,

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe informatyczne,
• Doświadczenie na stanowisku analityka,
• Umiejętność przeprowadzenia analizy funkcjonalnej oraz niefunkcjonalnej,
• Umiejętność pisania dokumentacji (wymagania, przypadki użycia, diagramy sekwencji, aktywności itp),
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej i biznesowej,
• Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole,
• Samodzielność, precyzyjność, odpowiedzialność za działania, wysoka komunikatywność,
• Znajomość UML,Web Service
• Znajomość narzędzia wspierającego modelowanie np. Enterprise Architect,
• Umiejętność prowadzenia sesji analitycznych z członkami zespołu,

Umiejętności mile widziane:

• Znajomość JEE (JSF, Spring, EJB, Hibernate/JPA,
• Znajomość Adobe Flex,
• Umiejętność projektowania obiektowego,

Oferujemy:

• Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne autorskie szkolenia
• Pracę z nowymi technologiami
• Pracę przy pionierskim dużym projekcie informatycznym

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-24
Wyświetlona: 4790 razy