Programista php we frameworku Symfony

praca it: etat dla Media Mobile Sp. z o. o. / Warszawa

Tagi: Programista php we frameworku Symfony

Firma MediaMobile Sp. z o.o., producent systemu StreeMobile, poszukuje do swojego biura deweloperskiego w Warszawie osoby na stanowisko:
Programista php

Opis stanowiska:
Pracownik będzie odpowiedzialny za tworzenie aplikacji serwerowej w języku php we frameworku Symfony oraz integrację systemu z systemami zewnętrznymi.

Wymagania:
umiejętność programowania obiektowego w języku Php
znajomość frameworka Symfony w wersji 1.4 potwierdzona conajmniej 2-letnim doświadczeniem zawodowym

znajomość jQuery

solidność, zaangażowanie

znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Mile widziane:
umiejętność tworzenia natywnych aplikacji mobilnych na systemy Android i iOS

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-25
Wyświetlona: 5060 razy