architekt

praca it: etat dla Naima Sp z o o / Łódź

Firma Naima Sp. z.o.o. poszukuje osoby na stanowisko:
ARCHITEKT
Młode, dynamicznie rozwijające się biuro działające w domenie architektury i komunikacji wizualnej architektury poszukuje pracownika z wykształceniem architektonicznym.
Wymagania stawiane kandydatom:

- znajomość programów architektonicznych AutoCAD lub ArchiCAD
- dyspozycyjność – od zaraz
- znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie pozwalającym na pracę w tym języku w zespole międzynarodowym
- doświadczenie w pracy w zawodzie będzie dodatkowym atutem
Zakres obowiązków:
- wykonywanie projektów architektonicznych – samodzielność w podejmowaniu decyzji projektowych
Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym środowisku
- wyjazd na staż do Szwajcarii

Szukamy ludzi kreatywnych, otwartych, szybko wykonujących powierzone zadania.
Bardzo istotna jest dla nas umiejętność pracy w zespole.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (format PDF) + portfolio na adres:
[email protected]
W tytule maila prosimy wpisac „architekt”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2007-11-14
Wyświetlona: 6942 razy