Administrator Aplikacji

praca it: etat dla Devonshire / Bydgoszcz

Tagi: Administrator OCS SharePoint

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja z obszaru konsultingu IT, współpracująca z najlepszymi firmami na rynku.

Administrator Aplikacji Miejsce pracy: Bydgoszcz AA/06/13

Opis stanowiska:

• Administracja aplikacjami
• Prowadzenie bieżącej dokumentacji z wykonywanych zadań
• Przygotowanie procedur operacyjnych dla aplikacji
• Przygotowanie dokumentacji technicznej
• Testowanie i wdrażanie nowych wersji aplikacji
• Zapobieganie oraz eliminacja incydentów i problemów

Wymagania:

• Ugruntowana wiedza z obszaru administrowania aplikacjami w środowisku MS Windows lub też Linux/Unix – min. 1 rok
• Znajomość Microsoft Windows Servers 2003R2/2008
• Doświadczenie w obszarze Unix/Linux oraz administracji aplikacji
• Doświadczenie w zarządzaniu przynajmniej jedną z następujących technologii: – Webservices, IIS, Apache – SharePoint, Livelink, OCS, Lync – IBM WebSphere, Oracle WebLogic, JBoss, Tomcat – Applications (MFGPRO, Lawson, Hyperion, TIBCO) – Databases (MS SQL, Oracle, MySQL, PostgreSQL) – Virtualization (VMware, Hyper-V, VirutalBox
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
• Komunikatywność
• Proaktywność

Nasz Klient oferuje:

• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
• Udział w ciekawych projektach
• Pracę z najnowszymi technologiami
• Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia językowe)
• Pakiet relokacyjny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Agencja zatudnienia (nr licencji 3260)
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-27
Wyświetlona: 8218 razy