Programista

praca it: etat dla Expanse Sp. Z o.o. / Łódź

Opis stanowiska:

  • współpraca z software architektami przy projektowaniu aplikacji,

  • proponowanie rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania internetowego i najnowszych technologii,

  • analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań,

  • tworzenie i testowanie prototypów,

  • implementacja i wdrażanie aplikacji,

  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość standardów projektowania serwisów internetowych i umiejętność ich wykorzystania w praktyce,

  • znajomość XHTML, CSS, Javascript,

  • znajomość jednej z popularnych bibliotek JS: prototype, jQuery, YUI, dojotoolkit

  • doświadczenie z systemami do wersjonowania (SVN)

  • znajomość Zend Framework

  • znajomość wzorca MVC

  • znajomość mysql, postgresql

  • znajomość PHP5

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

  • znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w obsłudze i budowie systemów Klasy CMS

  • wiedza z zakresu usability oraz accessibility,

  • znajomość języków wyższego poziomu  oraz zagadnień bazodanowych,

  • znajomość zagadnień związanych z optymalizacją serwisów pod względem szybkości działania.

Oferujemy:

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur działania firmy,

  • możliwość pracy z innowacyjnymi technologiami,

  • profesjonalne szkolenia,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole w miłej i przyjaznej atmosferze,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-02-02
Wyświetlona: 5599 razy