Software Engineer ASP.NET

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: NET

Katowice

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów.Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy będącej liderem w sektorze informatyki śledczej i technologii prawnych poszukujemy osoby na stanowisko Senior Software Engineer w Katowicach.

Opis stanowiska:
• Utrzymanie i rozwój aplikacji wspierających produkty i usługi biznesowe klienta
• Rozwiązywanie pojawiających się problemów
• Przygotowanie stosownej dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne (licencjat lub wyżej)
• Doświadczenie zawodowe związane z programowaniem w ASP.NET
• Znajomość Microsoft ASP.NET i MS Visual Studio 2010
• Podstawowa znajomość C/C++
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca współpracę w międzynarodowym środowisku

Mile widziane:
• Znajomość MCF/WPF
• Znajomość bazy danych MS SQL

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym, dynamicznym otoczeniu
• Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów
• Perspektywy rozwoju zawodowego
• Pakiet socjalny oraz atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-03
Wyświetlona: 4963 razy