Web Developer

zlecenia it dla OpenColor Studio / Warszawa

Tagi: frontend programista web developer Smarty magento

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość standardów programowania frontendu
- bardzo dobra znajomość HTML5 i HTML4
- bardzo dobra znajomość CSS2 i CSS3
- dobra znajomość jQuery i JavaScript
- dobra znajomość przygotowywania szablonów z wykorzystaniem Smarty
- dobra znajomość systemów Wordpress i Prestashop
- umiejętność wdrażania projektu na potrzeby urządzeń mobilnych.

Dodatkowe atuty:
- znajomość PHP i umiejętność programowania obiektowego
- znajomość systemów zarządzania treścią (Joomla, Drupal, SilverStripe, PyroCMS, Magento)
- zmysł wizualny i estetyczny
- znajomość aktualnych trendów i standardów

Zadania:
- przygotowywanie szablonów na potrzeby serwisów www/systemów cms
- dostosowanie i implementacja szablonów do różnych systemów cms/e-commerce
- obsługa techniczna systemów zarządzania treścią

Oczekiwania:
- praca stacjonarna w studiu, zdalna tylko w wyjątkowych wypadkach,
- sumienność i terminowość,
- zaangażowanie w powierzone projekty,
- odpowiedzialność, lojalność, punktualność,
- umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
- umowa dostosowana do potrzeb,
- możliwość rozwoju własnych umiejętności na realnych projektach, także na zleceniach z UE,
- możliwość korzystania z najnowszych wersji oprogramowania branżowego,
- miłą atmosferę w pracy,
- elastyczność godzin pracy (możliwa praca na ½ etatu, ¾ etatu, z czasem cały etat)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-04
Wyświetlona: 5164 razy