Inżynier ds. Utrzymania Systemu

praca it: etat dla Devonshire / Kraków

Tagi: Devonshire sql python

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy świadczącej usługi typu cloud computing poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
SRE/KK
Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za monitorowanie platformy internetowej będącej najważniejszym narzędziem firmy dedykowanym do kontaktowów z międzynarodowymi Klientami.

Zakres obowiązków:

- Pełnienie 3 linii wsparcia
- Monitorowanie aplikacji webowych rozproszonych w wielu lokalizacjach
- Troubleshooting problemów zgłaszanych przez Klientów lub system
- Optymalizacja systemów w celu uzyskania największej wydajności i niezawodności
- Poprawa jakości bezpieczeństwa platformy – Współpraca z inżynierami odpowiedzialnymi za rozwój i utrzymanie platformy
- Sporadyczne dyżur on-call

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne
- Około 2 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku administratora systemów Linux/Unix
- Znajomość Java Tomcat
- Dobra znajomość języków skryptowych (tj. Perl, shell, python)
- Dobra znajomość SQL
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Mile widziane doświadczenie w konfiguracji Tomcat Apache

Pracodawca oferuje:

- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
- Bardzo atrakcyjny pakiet benefitów
- Atrakcyjne wynagrodzenie plus gwarantowaną premię

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Agencja zatrudnienia (nr licencji 3260)
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-05
Wyświetlona: 5861 razy