MsSQL DBA

praca it: etat dla Devonshire / Bełchatów

Tagi: Devonshire MsSQL Oracle

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży usług informatycznych, zatrudniająca w Polsce prawie 2000 osób, świadcząca usługi dla największych organizacji na rynku polskim i zagranicznym.

Nazwa stanowiska:

MsSQL DBA

Miejsce pracy: Bydgoszcz
MDBA/KK

Opis stanowiska:

- utrzymanie, instalacja, konfiguracja bardzo rozbudowanej infrastruktury baz danych MsSQL
- realizacja dużych projektów zgodnie z wymaganiami biznesu

Wymagania:

- doświadczenie w administrowaniu bazami danych MsSQL lub/i Oracle
- znajomość środowiska Linux/Unix
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

- pracę dla międzynarodowych, prestiżowych Klientów
- wspólpracę z wysoko – wykwalifikowanym zespołem ekspertów
- udział w nowych, ciekawych projektach
- duża ilość szkoleń, wsparcie ze strony firmy w rozwoju kompetencji eksperckich
- możliwość pracy zdalnej przez 1-2 dni w tygodniu
- atrakcyjny pakiet relokacyjny
- dofinansowanie dojazdów do pracy
- opieka medyczna dla pracowników i rodziny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Agencja zatrudnienia (nr licencji 3260)
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-05
Wyświetlona: 7966 razy