Senior System Operation Engineer

praca it: etat dla Devonshire / Kraków

Tagi: Devonshire DNS TCP Perl

W związku z rozbudową nowej lokalizacji w Krakowie, nasz Klient poszukuję obecnie osób, które będą zajmowały się wsparciem ich globalnej sieci serwerów. Dzięki czemu możesz być odpowiedzialny za kluczowy obszar ich działalności.

Nazwa Stanowiska: Senior System Operation Engineer
Miejsce Pracy: Kraków

Opis stanowiska:

- Diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z serwerami oraz sieciami, monitoring i korygowanie pracy serwerów i sieci
- Tworzenie dokumentacji zmian administracyjnych w systemach i aplikacjach
- Rozwiązywanie bieżących problemów live network broadcasting
- Współpraca z innymi zespołami (programiści, architekci systemowi, dostawcy infrastruktury i klienci wewnętrzni) w celu dookreślenia problemów i znalezienia optymalnych rozwiązań
- Jasno i efektywnie dokumentowanie informacji w systemie rejrestrującym problemy, eskalacja.
- Tworzenie i utrzymanie narzędzi, alertów i skryptów służących do monitorowania i administracji sieci

Wymagania:

- Wykszatałcenie wyższe kierunkowe
- Bardzo dobra znajomość j. Angielskiego
- Min. 2-letnie komercyjne doświadczenie na stanowisku administratora systemów UNIX/Linux
- Doświadczenie w pracy w międzynarodowym, rozproszonym środowisku
- Praktyczna znajomość języków skryptowych (Perl/Python/Shell)
- Praktyczna znajomość protokołów DNS, TCP / IP oraz zagadnień związanych z transmisją danych
- Wiedza/doświadczenie w obszarze sieci i systemów

Nasz Klient oferuje:

- Bardzo dobrą możliwość rozwoju w świetnej atmosferze
- Możliwość pracy z rozbudowanymi sieciami
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne świadczenia pozapłacowe (ubezpieczenie medyczne, opieka denstystyczna, szkolenia etc)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Agencja zatrudnienia (nr licencji 3260)
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-05
Wyświetlona: 6067 razy